• SV De Lutte 4

  • SV De Lutte 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nijhuis, BramOverige stafTeammanager
    Nijhuis, RensOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bekkedam, ChrisTeamspeler
    Bonnes, JordiTeamspeler
    Buyvoets, MikaTeamspeler
    Elderink, FrankTeamspeler
    Gervink, TijsTeamspelerAanvaller
    Olde Rikkert, SanderTeamspeler
    Wigger, WoutTeamspeler
    Woning, Jeffrey van derTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 meiSV De Lutte 4 - UD W. 42 - 1
    20 meiSV De Lutte 4 - Saasveldia 57 - 1
  • Poulestanden SV De Lutte 4 ( 6e klasse 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1avc Heracles 222160689553448
    2NEO 422145361273447
    3UD W. 422124684592540
    4SV De Lutte 421122774403438
    5RSC 52211386161036
    6KOSC 321104769462334
    7Borne 2228685555030
    8RSC 62274116371-825
    9BWO 32271146181-2022
    10Saasveldia 52264124365-2222
    11TVV 32162133570-3519
    12Achilles '12 22131172287-6510

    Poulestanden SV De Lutte 4 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 37 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV De Lutte 43300164129
    2RSC 732016516
    3FC Suryoye-Mediterraneo 43102710-33
    4Phenix 23003414-100

    Poulestanden SV De Lutte 4 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 2 1e KO ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HAVO 2110010373
    2Vorden 311006153
    3KOSC 311005053
    4Nijmegen 311007433
    5Eendracht Arnhem 311006333
    6Gendringen 311005233
    7v.v. Hellendoorn 211005233
    8Quick 1888 211004133
    9FC Ulu Spor 411005323
    10SV De Lutte 411004223
    11SCP 411004223
    12UD W. 411003123
    13Varsseveld 611003123
    14Brakkenstein 511004313
    15DAVO 211003213
    16NEO 411003213
    17Heeten 411002113
    18Orion 1011002113
    19FC Winterswijk 911003303
    20avc Heracles 211003303
    21ABS 411001103
    22SDOUC 311001103
    23Angeren 310103301
    24Eldenia 310103301
    25Sp. Neede 400000000
    26Varsseveld 500000000
    27HSC '21 310013300
    28KOSC 510013300
    29Rood Zwart 410011100
    30SP Lochem 410011100
    31Trekvogels 6100134-10
    32Heino 8100123-10
    33Rood Zwart 5100123-10
    34Blauw Wit 5100112-10
    35Go Ahead Deventer 2100112-10
    36VVOG Harderwijk 3100135-20
    37Spero 7100124-20
    38FC Suryoye-Mediterraneo 3100124-20
    39Ruurlo 4100113-20
    40WVV'34 4100113-20
    41Woezik 6100147-30
    42OBW 5100136-30
    43Colmschate '33 3100125-30
    44Warnsveldse Boys 4100125-30
    45Niftrik 3100114-30
    46Alexandria 2100116-50
    47DTC '07 3100105-50
    48vv Ewijk 41001310-70

    Poulestanden SV De Lutte 4 ( Mannen beker reserve zondag 2e ronde Groep 2 Vrijgeloot )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ABS 400000000
    2Eendracht Arnhem 300000000
    3Gendringen 300000000
    4Heeten 400000000
    5KOSC 300000000
    6SV De Lutte 400000000
    7UD W. 400000000
    8Varsseveld 600000000

    Poulestanden SV De Lutte 4 ( Mannen beker reserve zondag 3e ronde Groep 2 KO Laatste 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1avc Heracles 211005143
    2KOSC 311004133
    3Gendringen 311002023
    4Brakkenstein 511003213
    5Heeten 411002113
    6Varsseveld 611001013
    7ABS 411001103
    8Nijmegen 300000000
    9Quick 1888 200000000
    10UD W. 410011100
    11Angeren 3100123-10
    12SV De Lutte 4100112-10
    13NEO 4100101-10
    14Eendracht Arnhem 3100102-20
    15Vorden 3100114-30
    16FC Ulu Spor 4100115-40