• SV De Lutte JO19-1

  • SV De Lutte JO19-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bekkedam, ChrisOverige stafTeammanager
    Nijhuis, BramTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burink, LuukTeamspeler
    Haarman, GijsTeamspeler
    Helthuis, StijnTeamspeler
    Looman, OliverTeamspeler
    Nijhuis, ThijmenTeamspeler
    Olde Monnikhof, MartijnTeamspeler
    Olde Scholtenhuis, LuukTeamspeler
    Schasfoort, KasTeamspeler
    Scholten, JelleTeamspeler
    Steghuis, JensTeamspeler
    Wiltink, ThijmenTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 14:30LSV JO19-1 - SV De Lutte JO19-1Sportpark 't Spolmink
    9 mrt. 15:00SV De Lutte JO19-1 - S.V. Losser JO19-2Sportpark De Stockakker
    16 mrt. 14:45Sparta E. JO19-2 - SV De Lutte JO19-1Sportpark Schreurserve
    23 mrt. 15:00SV De Lutte JO19-1 - UD W. JO19-1Sportpark De Stockakker
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 feb.Rigtersbleek JO19-1 - SV De Lutte JO19-13 - 0
  • Poulestanden SV De Lutte JO19-1 ( 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1avc Heracles JO19-1760131151618
    2DOS '37 JO19-174121611513
    3Gramsbergen JO19-174031817112
    4Juventa '12 JO19-17322119211
    5Bergentheim JO19-173132529-410
    6De Esch JO19-17304211659
    7UD W. JO19-172141118-77
    8SV De Lutte JO19-17016927-181

    Poulestanden SV De Lutte JO19-1 ( 2e klasse (2e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV De Lutte JO19-165012471715
    2Saasveldia JO19-14301161069
    3Vogido JO19-36303211479
    4BWO JO19-342119637
    5Borne JO19-15203614-86
    6Quick '20 JO19-552031424-106
    7Sparta E. JO19-25113715-84
    8SJO ZWO'23 JO19-15104613-73

    Poulestanden SV De Lutte JO19-1 ( 1e klasse (3e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rigtersbleek JO19-122006246
    2BSC Unisson JO19-111005233
    3GFC JO19-111005233
    4Delden JO19-121018353
    5NEO JO19-2210138-53
    6S.V. Losser JO19-210102201
    7Sparta E. JO19-2201145-11
    8Hector JO19-100000000
    9LSV JO19-100000000
    10v.v. Twenthe JO19-100000000
    11UD W. JO19-100000000
    12SJO HSC - Buurse JO19-2100125-30
    13Vogido JO19-1100125-30
    14SV De Lutte JO19-1100103-30